HAKKIMIZDA

Placeholder

KAPSAN endüstriyel korozyondan koruma teknolojilerinde  uzman bir kuruluştur. Yüzeylerin lastik ve polimer  kaplamalarla korunması çalışmalarında  uygulayıcı ve  üreticidir. Kullanıcılara anti-korozyon uygulamaları konusunda projelendirme evresinde ve güncel problemlerinde optimum çözümler önermek KAPSAN’ ın önem verdiği çalışmalardır.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve 2010 yılında 39. kuruluş yıldönümünü kutlayan KAPSAN başarı dolu geçmişiyle fiziksel ve kimyasal korozyona karşı koruyucu kaplamalar konusunda Türkiye’nin lider kuruluşudur.

KAPSAN ürün ve uygulamaları sanayi kuruluşları tarafından  kabul görmüştür. Kullanıcılarla yıllardır devamlı ve tekrar eden çalışmalar güvenilirlilik ve kalitenin sağladığı ilişkilerdir.   KAPSAN araştırma geliştirme çalışmalarıyla kendi özel formüllerini geliştiren Türkiye’nin ender birkaç kuruluşlarından biridir.

3000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 4000 m² alan üzerine kurulmuş olan KAPSAN’ın sunduğu ürün ve hizmetler aşağıda verilmektedir:

  • Tank,  Boru, Kanal,  Havuz ve Kanal yüzeylerinin (Saç, Paslanmaz,  Beton)
  • Fiziksel (Aşındırıcı)  ve  Kimyasal Korozyona  Karşı Koruyucu  Kaplamaları (Fabrikada ve Sahada),
  • Pompa, Vana, Aparat, Rotor, Aspiratör, Fan, Karıştırıcılar, Taşlama Tamburları gibi  ekipmanların Fiziksel ve   Kimyasal Korozyona Karşı Koruyucu Kaplamaları (Fabrikada),
  •  KCH INDUSTRIAL SURFACE PROTECTION GMBH Ürünleri  (Kimyasal ve Fiziksel Korozyona Karşı Koruyucu  Lastik  Kaplamalar, Polimer Kaplamalar,  Yer  Kaplamaları,   Asit ve Isıya Dayanıklı Tuğla, Seramik, Harç gibi mamuller, Kimyasallara Dayanıklı Komposit Mamuller) ve bu ürünlerin aplikasyonu.